1 / 5

P ř ekopka

P ř ekopka. Pravidla hry. Základní informace. Hřiště je lepší oplocené, s jasným vyznačením půlící čáry Počet hráčů: 2, 4, maximálně 6 Typ hřiště: malé - např.: toto je ideální =). Hra ve 2 hráčích. Každý hráč má svou polovinu hřiště, na soupeřovu polovinu nesmí .

esben
Télécharger la présentation

P ř ekopka

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript

1. Překopka Pravidla hry

2. Základní informace • Hřiště je lepší oplocené, s jasným vyznačením půlící čáry • Počet hráčů: 2, 4, maximálně 6 • Typ hřiště: malé - např.: toto je ideální =)

3. Hra ve 2 hráčích Každý hráč má svou polovinu hřiště, na soupeřovu polovinu nesmí. Každý hráč má pokaždé, když se míč dostane ne jeho polovinu, 3 doteky s míčem. Za ruku, zahrání balonu na soupeřově polovině nebo jiný přestupek, se uděluje trest, na kterém se musíte předem domluvit (my kopeme penaltu z půlky). Když hráč vyčerpá všechny 3doteky, aniž by odehrál míč k soupeři, musí míč odevzdat. Když se míč dostane mimo hrací plochu, ten kdo ho zakopl pro něj dojde a soupeř následně rozehrává zpoza brankové čáry (pochopitelně ale mimo branku). =) My oficiálně hrajeme na 5 setů, každý set na 3 góly a po každém setu se mění strany. (Takže když dá jeden z hráčů 3 góly, vede 1:0, mění se strany a začíná nový set.. =)). To je vše, góly se střílejí jako v normálním fotbale.

4. Hra ve 4 a 6 hráčích Hráči jsou rozděleni do 2 týmů a každý tým má svou polovinu hřiště. Každé družstvo má dohromady 3doteky s míčem. V dotecích se spoluhráči musejí střídat - např.: Hráč 1 (Pepa)rozehraje od branky na spoluhráče pohybujícího se kolem půlící čáry -- Hráč 2 (Karel)přiťukne zpět „Pepovi“ – a Hráč 1 (Pepa) zakončuje (posílá pumelici na soupeřovu branku). Jinak jsou pravidla stejná jako při hře 1 na 1.