1 / 14

Spotkanie z Rodzicami Szkoły Podstawowej w Lasku

Spotkanie z Rodzicami Szkoły Podstawowej w Lasku. 29.04.2008 r. Osiągnięcia naszych uczniów:. Aneta Broźna (klasa IV) zdobyła III miejsce w Święcie Gwary Łopuszna 2007 w kategorii wiersz.

morna
Télécharger la présentation

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript

1. Spotkanie z RodzicamiSzkoły Podstawowej w Lasku 29.04.2008 r.

2. Osiągnięcia naszych uczniów: • Aneta Broźna (klasa IV) zdobyła III miejsce w Święcie Gwary Łopuszna 2007 w kategorii wiersz. • Magdalena Fic (klasa VI) została finalistką Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2007/2008. • Pudzisz Tadeusz (klasa VI) zajął VI miejsce w Gminnych Zawodach w Narciarstwie Alpejskim.

3. Osiągnięcia naszych uczniów: • Pudzisz Marcin (klasa II) zajął VI miejsce w Gminnych Zawodach w Narciarstwie Alpejskim. • Broźny Adam (klasa IV) zajął III miejsce w Gminnych Zawodach w Narciarstwie Alpejskim. • Truty Jan (klasa IV) zajął II miejsce w Gminnych Zawodach w Narciarstwie Alpejskim.

4. Osiągnięcia naszych uczniów:

5. Osiągnięcia naszych uczniów:

6. Nasi uczniowie uczestniczyli w konkursach: • Gminne Biegi Przełajowe – drużyna nasze szkoły zajęła I miejsce w gminie. - mistrzynią Gminy Nowy Targ została Kinga Nykaza • Powiatowe Biegi Przełajowe – mistrzynią powiatu została uczennica VI klasy Kinga Nykaza • Kinga Nykazareprezentowała powiat nowotarski na zawodach wojewódzkich • W halowej piłce nożnej dziewczynki i chłopcy zajęli IV miejsce w Gminie Nowy Targ • W unihokeju chłopcy zajęli IV miejsce w Gminie Nowy Targ

7. Nasi uczniowie uczestniczyli w konkursach: • W narciarstwie alpejskim uczniowie naszej szkoły drużynowo zajęli III i IV miejsce w Gminie Nowy Targ - wicemistrzem Gminy został Tadeusz Pudzisz (klasa VI) - wicemistrzem Gminy został Jan Truty (klasa IV) • Uczennice klas IV i V brały udział w turnieju koszykówki organizowanym przez MOS w Nowym Targu – zajęły III miejsce • Baw się razem z nami - klasa I: III miejsce -klasa II: II miejsce - klasa III: II miejsce • Konkurs gry strategicznej „Age of Empires” - etap szkolny: ok. 30 uczestników - etap międzyszkolny: II miejsce zajął Przemyk Truty (klasa V)

8. Zajęcia pozalekcyjne: • Kółko plastyczne – p. Anna Domin • Chór szkolny – p. Barbara Łukasik • Zajęcia świetlicowe – p. Agnieszka Koczur • Kółko informatyczne – p. Michał Pawłowski • Zajęcia sportowe – p. Alicja Chamuczyńska • Zajęcia logopedyczne – p. Anna Soból • Zajęcia wyrównawcze – nauczyciele przedmiotów

9. Wycieczki: • Wyjazd zorganizowane przez UKS „Wierchy”: - Lodowisko w Nowym Targu - Szkolna Olimpiada Zimowa w Obidowej - 2 x wyjazd na stok narciarski do Białki Tatrzańskiej • II i III klasa – Bochnia (kopalnia soli) • I, II i III klasa – kino Tatry pt. ”Ratatuj” • IIa, IIb i IIIklasa – Stare Wierchy • III klasa – Łagiewniki – Czerna – Mogiła

10. Wycieczki: • IV klasa – Łagiewniki – Kalwaria – Wadowice • V klasa – MOK w Nowym Targu, przedstawienie „Tajemniczy ogród” • Planowane wycieczki: - VI klasa – Poznań (Zielona Szkoła) - IV i V klasa – Inwałd (Park miniatur)

11. Nowy sprzęt w szkole: • Sala informatyczna: - 10 komputerów + serwer - drukarka - skaner • Centrum Multimedialne do biblioteki: - 4 komputery (najnowszy system oper. Vista) - urządzenie wielofunkcyjne • Kserokopiarka: – podłączona do szkolnej sieci jako drukarka

13. Nauczyciele naszej szkoły: W naszej szkole pracuje 16 nauczycieli. 8 z nich są dyplomowani Kadra stale się dokształca – większość nauczycieli jest po dwóch kierunkach studiów.

14. Zakończenie: Dziękuję Państwu za uwagę!!! Pozdrawiam opracował Michał Pawłowski (też informatyk)