Download
intervjuu majaga kuressaare 450 s nnip eva puhul n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
INTERVJUU MAJAGA KURESSAARE 450. SÜNNIPÄEVA PUHUL PowerPoint Presentation
Download Presentation
INTERVJUU MAJAGA KURESSAARE 450. SÜNNIPÄEVA PUHUL

INTERVJUU MAJAGA KURESSAARE 450. SÜNNIPÄEVA PUHUL

158 Vues Download Presentation
Télécharger la présentation

INTERVJUU MAJAGA KURESSAARE 450. SÜNNIPÄEVA PUHUL

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

  1. INTERVJUU MAJAGA KURESSAARE 450. SÜNNIPÄEVA PUHUL 7a klass Artti Raasuke, Richard Raasuke, Alari Ratas, Karl Viik, Karel Äär

  2. KÜSIMUS 1 • K: Tere, kas võib sinult küsida mõned küsimused? • V: Jah, vastan meeleldi, majad ongi ju selleks mõeldud.

  3. KÜSIMUS 2 K: Sa asud aadressil Kiriku 5. Kas see asukoht on hea, et oma elu elada? V: Jah, enam-vähem kena, ümbrus on kultuurne: kõrts lähedal, kirik üle tee, raamatukogu ja teised poed ja majad on ka läheduses. Autode müra on ainuke asi, mille üle kurta.

  4. KÜSIMUS 3 K: Kui vana sa oled? V: Ohhoo, täpselt ei mäletagi, aga ma arvan, et oma 50-60 aastat olen küll täis. Vanasti oli minuga ikka palju tegemist...

  5. KÜSIMUS 4 K: Mis ettevõtted sinus siis praegu toimetavad? V: Praegu on minus mingisugune ööklubi ning Lounge 7.

  6. KÜSIMUS 5 K: Mis koht see Lounge 7 on? V: Oh, see on kena söögikoht tervele perele ja teistele. Koht ise on 80-ndate stiilis ja seal kostab ka 80-date muusikat. Toidud pidid seal kah oivalised olema.

  7. KÜSIMUS 6 K: Kas sa tahaksid midagi enda juures muuta? V: Hmm, minu värv on natuke kulunud. Oleks tore kui mind üle krohvitaks ja värvitaks.

  8. KÜSIMUS 7 K: Sind kutsutakse mitmekesiseks majaks. Millest see tuleb? V: Minus on olnud mitmeid ettevõtteid nagu näiteks kalapood, klubi, söögikoht ning kui mu mälu ei peta, siis ka mingi kaltsukas.

  9. KÜSIMUS 8 K: Kas sa oled rahul kõigega enda ümber? V: Minule selline piirkond sobib. Ma olen ju kesklinnas omavanuseliste seltsis. Siin on ka hubane ja puhas.

  10. KÜSIMUS 9 K: Aitäh vastamast. Viimane küsimus: Kas oli tore intervjuu? V: Oli küll, ma pole pidanud rääkima aastakümneid. Oli tore, head aega!