Download
intervjuu kuressaare linnavalitsuse hoonega n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Intervjuu Kuressaare Linnavalitsuse hoonega PowerPoint Presentation
Download Presentation
Intervjuu Kuressaare Linnavalitsuse hoonega

Intervjuu Kuressaare Linnavalitsuse hoonega

266 Vues Download Presentation
Télécharger la présentation

Intervjuu Kuressaare Linnavalitsuse hoonega

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. Intervjuu Kuressaare Linnavalitsuse hoonega Kristin Kurvits, Elis Kukk, Kristiina Iilane, Ulla Volke, Robi-Jürgen Algo

 2. Aga muidugi! Ma polegi nii ammu kellegagi endast rääkida saanud.  Tere, kas Sul on aega anda meile intervjuu?

 3. Minu nimi on Kuressaare Linnavalitsus. Kuidas Sind kutsutakse?

 4. Ütleme siis nii, et enamus minust valmis 1971. aastal ning paar aastat tagasi toimusid ka renoveerimistööd. Varajasema osa valmimisaja jätaksin ma enda teada, olen ju ometi soliidses eas naisterahvas! Kui vana Sa oled?

 5. Päevasel ajal on siin kena rahulik ning öisel ajal ... Ei kommenteeri. Kas oled rahul oma praeguse asukohaga?

 6. Minu sees toimuvad mitmed nõupidamised, linnavolikogu koosolekud ja dokumentide vormistamised. Ühesõnaga, mina hoolitsen kogu oma linna käekäigu eest. Mis ülesanded Sul täita on?

 7. Minu sees toimetavad oma igapäevaseid tööasju linnapea, abilinnapea, linnavolinikud, sekretärid ja kontoritöötajad. Kes Sinu sees ringi toimetavad?

 8. Jah, ootan kõiki endale külla! Häid lambaid mahub palju ühte lauta. Kas Sinu uksed on avatud ka linnakodanikele? Kui paljud inimesed Sind külastavad?

 9. Ma arvan, et noored tegelevad omade huvialadega ning kui õige aeg kätte jõuab, siis on tore, kui mõnes neist ka poliitika vastu huvi tärkab. Hetkel külastavad nad enamasti minu teist poolt (muigab). Mida arvad Kuressaare noortest? Kui tihedalt nad Sinuga seotud on?

 10. Ma arvan, et noored tegelevad omade huvialadega ning kui õige aeg kätte jõuab, siis on tore, kui mõnes neist ka poliitika vastu huvi tärkab. Hetkel külastavad nad enamasti minu teist poolt (muigab). Kas Sa muudaksid midagi oma välimuse juures? Kas oled fantaseerinud oma võimalikust uuest kuvandist?

 11. Olge töökad, tehke sporti ja toituge tervislikult ning kindlasti võtke osa tulevastest linnavolikogu valimistest! Millise sõnumi sooviksid edastada linnarahvale?

 12. Tänud vaatamast!

 13. Pildid:http://www.tesman.ee/ehitus/teostatud-objektid/2004/kuressaare-linnavalitsusPildid:http://www.tesman.ee/ehitus/teostatud-objektid/2004/kuressaare-linnavalitsus