1 / 13

Čínske tesco „TESCO”

Čínske tesco „TESCO”. Ako u nás len trochu iná ponuka. Toto sú veru krokodíly . U nás dávajú citrón prasiatku do úst , ale krokodílom grep alebo pomaranč. Rôzne druhy mäsa na kope . ( tu sa dá prehrabávať ). Ryžová múka.

Télécharger la présentation

Čínske tesco „TESCO”

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript


 1. Čínske tesco „TESCO” Ako u nás len trochu iná ponuka

 2. Toto sú veru krokodíly. U nás dávajú citrón prasiatku do úst, ale krokodílom grep alebo pomaranč

 3. Rôzne druhy mäsa na kope. (tu sa dá prehrabávať) Ryžová múka

 4. Tak toto je veľká záhada neviem čo to je, ale ak chcete kúpiť niečo pre hostí tak to toto je to pravé. Pomarančová šťava a olej. (ešteže pasujú k sebe

 5. Žaby a korytnačky výber je fakt neskutočný. (môžete si vyberať, záhadou je prečo tie žaby nepovyskakujú, nato som neprišiel)

 6. Pálenka značky TESCO. (z čoho je vypálená, tak to je záhada.) 100%-né kôňské mlieko

 7. Tak toto je aj nám známe bravčové mäso.

 8. Sušené plazy. (tak k tomuto už treba fakt odvahu Paličky na jedenie v rôznych veľkostiach.

 9. Likéri v rôznom balení. (Ale pozor kde tam sa v nich nájde aj nejaká hadia hlava!) „Špeciálne kyslé uhorky. (No komment !)

 10. Valcované kačice. Tak toto ľúbim lebo sú pekne ploché!

 11. Tak toto nie sú salónky ale mäsové granule. (veľmi štipľavé a korenené!) Krájané bravčové hlavy.

 12. Diétná voda. (Po sušených plazoch povinné občerstvenie!) Antibakteriálne pánske spodné prádlo.

 13. Voda s príchuťou mäsa, s príchuťou kačice (To nie je vtip!) Keď sa raz dostaneš do Číny nesmieš vynechať návštevu podobného supermarketu. Naozaj veľmi zaujímavé.

More Related