Download
slide1 n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Vtipy o TCHÝNI PowerPoint Presentation
Download Presentation
Vtipy o TCHÝNI

Vtipy o TCHÝNI

237 Vues Download Presentation
Télécharger la présentation

Vtipy o TCHÝNI

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. Vtipy o TCHÝNI

 2. Co je to smíšený pocit? Když se vám tchýně zabije ve vašem úplně novém autě.

 3. Baví se dva kamarádi:"Tchýně se mnou už rok nemluví,pro jediné slůvko, které jsem jí tenkrát řekl.""Zajímavé, a můžeš mi to slůvko prozradit?"

 4. "A pročpak nemáte na zahradě strašáka, paní Nováková?""No, vždyť já jsem tam celej den."

 5. Víte,čím se zahrnují milenky? Láskou.A ženy? Květinami.A tchýně? Buldozerem.

 6. Proč tchýně nemůže dostat AIDS? Protože i virus má svoji hrdost!

 7. Prosí Franta ďábla: "Klidně ti upíšu duši, jen mne zbav tchyně.""Tak to nepůjde, my máme zakázáno dělat dobré skutky!"

 8. Tchýně přijíždí na návštěvu, zazvoní, otevře jí zeť."Á, maminka. Přijela jste na dlouho?""No, dokud vás neomrzím, děti.""A nevypijete si aspoň kafe?"

 9. Vlak se blíží ke stanici. Najednou vjede do pole, udělá pár kliček, pak se vrátí na koleje a dojede do stanice. Tam se strojvedoucího ptá přednosta: "Cos to proboha vyváděl?"Strojvedoucí říká: "Co bys dělal, kdyby na kolejích ležela tvá tchýně?""Přejel bych ji!""No vidíš, a ta moje na poslední chvíli chtěla utéct."

 10. "Kamaráde, udělej pro mě něco, tady máš stovku a zajeď pro tchýni na nádraží.""A co, když tam nebude?""Tak ti ještě kilo přidám!"

 11. Zvoní telefon: "Unesli jsme tvou tchyni, okamžitě pošli výkupné 100 000 dolarů!""A když odmítnu zaplatit?""Tak ti ji naklonujeme!"

 12. "Šéfe, mohl bych zítra dostat volno? Chtěl bych jít na pohřeb tchyni."Šéf zasněně odpoví: "Jó, to bych já chtěl taky!"

 13. Přijde opilý muž domů a za dveřmi na něj čeká naštvaná tchýně s koštětem.Když muž otevře dveře a uvidí tchýni, ptá se: "Zametáte nebo odlétáte?"

 14. Chlap zazvoní u dveří a povídá: "Sousede, prosím vás, půjčte mi 15 kýblů vody!""A na co potřebujete 15 kýblů vody?""Ale, spadla mi tchýně do studny a ještě jí kouká hlava."

 15. Jaký je rozdíl mezi tchýní a nemluvnětem? Žádný...stačí pochovat a je klid!

 16. Co je to maximální drzost? Když shodíte tchýni ze schodů a zeptáte se: "Kam spěcháte, maminko?"

 17. Přijde chlap do obchodu: "Máte kostkový cukr?„ Prodavačka: "Ne.„ Chlap: "A nějakou jinou levnou bonboniéru pro tchýni?"

 18. Co je to, 40 žabiček a jedna ropucha? Tchýně věší záclony.

 19. Svěřuje se jeden kamarád druhému:"Jak já býval dlouhé roky nervozní, podrážděný a rozladěný a nakonec mi pomohla obyčejná vltavská voda.""Koupal jsi se v ní?""Ne, tchýně do ní spadla!"

 20. Vyhazuje chlap tchýni z okna a říká: "Jinej by tě zabil, já tě pouštím na svobodu." Konec