1 / 5

БТ_12_Нестеренко_ПР_12_задачі_вирішені

u043cu043eu0436u0435 u0434u043eu043fu043eu043cu043eu0433u0442u0438 u0443 u043du0430u0432u0447u0430u043du043du0456

Télécharger la présentation

БТ_12_Нестеренко_ПР_12_задачі_вирішені

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript


  1. БТ-12 Нестеренко О. Задачі, вирішені на практичному Виробнича програма Задача 1 Підприємство випустило основної продукції на суму 402 млн грн Роботи промислового характеру, виконані для сторонніх підприємств, складають – 40,5 млн грн.Вартість напівфабрикатів власного виготовлення –20 млн грн, з них 70% використано увласному виробництві. Розмір незавершеного виробництва збільшився на кінець року на 10млн грн. Товарна продукція: ТП = Тгот + Твф + Тпосл ТП = 402 + 20*0,3 + 40,5 = 448,5 млн грн Валова продукція: ВП = ТП + (НЗВкін - НЗВпоч) = 448,5 + 10 = 458,5 млн грн Висновок Обсяг товарної продукції підприємства становить 448,5 млн грн, а обсяг валової продукції –458,5 млн грн. Товарна продукція: ТП = Тгот + Твф + Тпосл ТП = (19*55 + 73*88) + 450 + 201 = 8120 тис. грн Реалізована продукція: РП = ТП + (НРпоч–НРкін) = 8120 –225 = 7895 тис. грн

  2. Валова продукція: ВП = ТП + (НЗВкін - НЗВпоч) = 8120 + 190 = 8310 тис. грн Валовий обсяг: ВО = ВП + ВЗО = 8310 + (517 –450) = 8377 тис. грн Висновок Обсяг виробничої програми даного підприємства включає в себе наступні складові: товарна продукція обсягом 8120 тис. грн; реалізована продукція –7895 тис. грн; валова продукція обсягом 8310 тис. грн; валовий обсяг –8377 тис. грн. Задача 5 Обчисліть обсяг товарної продукції та валовий оборот у плановому періоді, якщо обсягвалової продукції у звітному періоді склав 97 400 тис. грн, а в плані передбачається їїзбільшення на 6%. Залишки незавершеного виробництва підвищиться на кінець плановогороку на 2 290 000 грн, а внутрішньозаводський оборот дорівнюватиме 970 000 грн.. Валова продукція (планова) ВПплан = 97400*1,06 = 103244 тис. грн Товарна продукція: ТП = 103244 –2290 = 100954 тис. грн Обсяг валового обороту: ВО = ВП + ВЗО = 103244 + 970 = 104214 тис. грн Висновок У плановому періоді обсягом товарної продукції становитиме 100954 тис. грн, а валовий оборот –104214 тис. грн. Виробничий процес Задача 1 Визначити тривалість технологічного циклу оброблення партії деталей із 20штук за послідовного, паралельного та послідовно-паралельного поєднанняоперацій, якщо тривалість виконання операцій ti має такі значення за часом, ухвилинах: t1 = 8; t2 = 4; t3 = 3; t4 = 10; t5 = 5; t6 = 4. У розрахунках

  3. узяти доуваги,що кількість робочих місць по операціях: першій і четвертій — по два; решті —по одному. У паралельному та послідовно-паралельному поєднанні операційдеталі обробляються транспортною партією по 5 штук. Послідовне поєднання: Т = 20*(8/2 + 4/1 + 3/1 + 10/2 + 5/1 + 4/1) = 500 хв Паралельне поєднання: Т = 5*(8/2 + 4/1 + 3/1 + 10/2 + 5/1 + 4/1) + (20 – 5)*(10/2) = 200 хв Паралельно-послідовне: Т = 500 – (20 – 5)*(8/2 + 4/1 + 10/2 + 5/1 + 4/1) = 170 хв Висновок Тривалість виробничого циклу за послідовного з’єднання становить 500 хв, за паралельного з’єднання –200 хв, а за паралельно-послідовного –170 хв.

  4. Такт: r = (16*60 – 40)/420 = 920/420 = 2,1 хв Робочі місця: Першаоперація: М1 = 9,2/2,1 = 4,3 = 5 Друга: М2 = 8/2,1 = 4 Третя: М3 = 17/2,1 = 8 Загальна: 5 + 4 + 8 = 17 Коефіцієнт завантаження: К1 = 5/17 = 0,29 К2 = 4/17 = 0,24 К3 = 8/17 = 0,47 Чисельність робітників: Загальна: Ч = 17*2 = 34 осіб Висновок Тактпотокової лінії виробництва становить 2,1 хв. Кількість робочих місць на 1-й операції становить 5, на 2-й операції –4, на 3-й операції –8, а

  5. загальна кількість – 17. Коефіцієнти завантаження для відповідних операцій становлять: 0,29; 0,24 та 0,47. Необхідна чисельність працівників –34 особи. Такт: r = (2*8*60 – 15*2)/150 = 6,2 хв Швидкість руху: V = (1,5 + 1,5 + 1)/6,2 = 0,645 м/хв Довжинаробочої частини: L = 4*25 = 100 м Висновок Такт конвеєрної лінії становить 6,2 хв, швидкість руху лінії – 0,645 м/хв, а довжина робочої частини конвеєра –100 м.

More Related