GOLD DROP УКРАЇНА - PowerPoint PPT Presentation

slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
GOLD DROP УКРАЇНА PowerPoint Presentation
Download Presentation
GOLD DROP УКРАЇНА

play fullscreen
1 / 17
GOLD DROP УКРАЇНА
162 Views
Download Presentation
mariko-wilder
Download Presentation

GOLD DROP УКРАЇНА

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. GOLD DROP УКРАЇНА

 2. Booster- пральний порошок Порошок з новою покращеною якістю пропонується в двох варіантах:  - для прання білих тканин зі СИСТЕМОЮ ОПТИЧНОГО ВІДБІЛЮВАННЯ ;  - для прання кольорових тканин зі СИСТЕМОЮ ЗАХИСТУ КОЛЬОРУ Завдяки складеній рецептурі, порошки характеризуються високою миючою здатністю. Без проблем видаляє плями білкового, крохмального та жирного походження: какао, вино, чай, молоко, кров, трава, соуси.Ароматична композиція використана для порошку BOOSTER, забезпечує випраним тканинам свіжий та стійкий аромат. Призначений для прання тканин у різних типах автоматичних машинах, а також для ручного прання (під час прання слід дотримуватися рекомендацій виробників пральних машин та тканин) при температурі від 30 до 90°C. Пропонується: 400 г р, а також 2 кг.

 3. Booster- рідкий засіб для прання Виготовлений на основі поверхно-активних речовин, які глибоко проникають у волокна тканин, вимиваючи забруднення та неприємні запахи. Використовується для прання лляних, синттетичних тканин. Завдяки вмісту кокосового мила є бережним до шкіри рук та не викликає алергії. Додаткові речовини, які містяться в рідині (секвестранти) пом'якшують воду. Саме тому, засіб може використовуватися для прання у воді різної твердості. Пропонується в пляшках місткістю 1 л трьох видів: універсальний – для прання в пральних машинах-автоматах кольорових та білих тканин; делікатний для ручного прання – його компоненти запобігають утворенню кашлатання, а ланолін допомагає зберегти мягкість, пружність та пухнатість тканин; для прання чорних тканин в пральних машинах-автоматах.

 4. Booster -ополіскувачі для тканин Засiб призначений для полоскання всiх видiв тканин. Надає приємний аромат та виняткову м'якість . Антистатичнi компоненти, що входять в склад рiдини, запобiгають електризацiї тканин, одночсано полегшуючи прасування. Не викликає алергiчних подразнень. Застосовується як при праннi у машинках, так i для ручного прання. Пропонується у пляшках мiсткiстю 1л та 4 л п'ятьох видів - морський, екзотичний, квітковий, лаванда та зелений чай. Пляшка має ручку, що полегшує перенесення та дозування.

 5. Booster -концентрати для полоскання тканин Ефективний та економний засiб, призначений для полоскання всiх видiв тканин. Надає тканинам виняткову м’якiсть, а також свiжий та стiйкий аромат. Антистатичнi компоненти, що входять до складу засобу, запобiгають електризацiї тканин. Концентрат не викликає алергiї та подразнень шкiри. Доступний в упаковцi мiсткiстю 1 л із запахом лаванди, зеленого чаю, лілії, орхідеї, ромашки та соняшнику.

 6. Dix- освіжаючий засіб для унітазу • Гігієнічний блок істотно покращує чистоту та гігієну унітаза, запобігаючи відкладенню вапнякового нальоту та осаду. Утворює густу піну, а завдяки свіжому запаху в туалеті панує приємна атмосфера. Пропонується в трьох ароматичних композиціях: цитриновий, лісовий, морський. • Вага нетто 35 гр. • Запасний блок 35 г – це додатковий вкладиш, перевагою якого є низька ціна та повторно використовувана упаковка. • Пропонується в трьох ароматичних варіантах: цитриновий, лісовий, морський.

 7. Dix - дезинфікуюча таблетка для унітазу Фарбувальний диск ефективно очищає поверхню унiтазiв вiд каменю та запобiгає його утворенню. Утворює густу пiну та забарвлює воду. Має дезiнфiкуючi властивостi. Вага 50 г. Пропонується у двох варіантах: морська свіжість та лісова свіжість.

 8. DIX WC Gel- засіб  для чищення туалетів Густий, активний гель, призначений для миття унітазів, умивальників, керамічної плитки, а також промислового обладнання. Швидко та ефективно усуває вапняковий осад та іржу, залишаючи при цьому приємний та свіжий запах. Має дезинфікуючі властивості, нейтралізує всеможливі бактерії, які накопичуються у важкодоступних місцях ванної кімнати. Видаляє органічні забруднення, які являються джерелом можливих інфекцій, і запобігає утворенню нових. Спецiально профiльована пляшка мiсткiстю 0,7 л полегшує дозування попiд край унiтазу. Пропонується в трьох варіантах - лісовий, морський та лимонний.

 9. Gold Wax-засоби для чищення меблів Призначений для догляду та полірування меблів ефективно доглядає і захищає меблі від забруднень. Унікальна формула містить віск і косметичні засоби завдяки яким засіб відмінно видаляє забруднення, в тому числі відбитки пальців та пил. Надає поверхням блиск і не залишає смуг та розводів. В склад засобу входить атистатичний компонент, який допомагає видаляти пил та запобігає його повторному осіданню. Завдяки ароматичним добавкам в приміщенні надовго залишається відчуття свіжості. Є незамінним засобом для догляду за домашніми та офісними меблями. Пропонується в пляшках місткістю 250 мл, аерозольного типу місткістю 300 мл, в двох версіях :Classic та Antistatic, а також пляшці 400 мл з розпилювчем.

 10. Dixhydraulik - засіб для чищення труб Гель призначений для чищення стічних труб в раковинах та ваннах. Є високоефективним засобом для усунення відкладень жиру, а також інших речовин органічного походження, які накопичуються в стічних трубах та колінах. Чудово розщеплює жир, волосся, папір, вату, кухонні відходи. Не нагріває труби. Гель є безпечним для металічних труб. Завдяки йому чищення труб не потребує застосування механічних методів. Завдяки густій гелеподібній консистенції гель під дією гравітаційної сили стікає всередину труби, проходить через воду, накопичену у коліні, і доходить до затору. Виріб пропонується в пляшці об'ємом 1 л та має безпечний ковпачок, що блокується і захищає від випадкового відкриття дітьми.

 11. Dix-засіб для видалення накипу та іржі DIX АНТИНАКИП З ПІНИСТОЮ СУПЕРФОРМУЛОЮ. DIX антинакип – це сучасний, бережний та екологічно чистий засіб для видалення накипу та іржі. Ефективно видаляє накип та іржу з таких приладів як чайники, електрогрілки, електрокавоварки, автоматичних пральних машинок, посудомийних машин, прасок, кранів, а також умивальників, керамічної та терракотової плиток. Пропонується в практичній упаковці з ручкою місткістю 1 л.

 12. Dixprofessional - засіб для чищення ванної кімнати Завдяки належним способом підібраним активним компонентам чистящий крем чудово видаляє мильний осад та вапняковий наліт, а також всеможливі забруднення, які утворюються у ванній кімнаті. Сучасна формула товару робить його простим в користуванні, завдяки чому Ваша ванна буде сяяти чистотою. Пропонується в функціональних пляшках місткістю 500 мл з розпилювачем, що значно полегшує його нанесення на поверхню.

 13. Dixprofessional - засіб для миття душових кабін, керамічних та пластмасових виробів Засіб видаляє різні забруднення та залишки мила з поверхонь душових кабін, а також з керамічних та пластмасових поверхонь. Видаляє також осад з поверхонь швів. Завдяки активному захисному фільтру після використання не залишає смуг, розводів на капель. Поверхня залишається блискучою без витирання. Містить свіжу ароматичну композицію, яка нагадує природній запах морського бризу.Пропонується в зручній упаковці місткістю 500 мл з розпилювачем, що значно полегшує нанесення засобу на поверхню.

 14. Dixprofessional – крем для чищення кухні Крем містить компоненти, які ефективно видаляють всеможливий бруд, навіть найстійкіші пригорівші забруднення, липкий бруд та жир. Сучасна формула товару робить його простим в користуванні, завдяки чому Ваша кухня завжди буде сяяти чистотою. Пропонується в красивих та функціональних пляшках місткістю 500 мл з розпилювачем.

 15. Dixprofessional – засіб для видалення вапнякового нальоту та іржі Засіб прекрасно видаляє вапняковий наліт та іржу, а також різного роду бруд, жир та мильний наліт. Призначений для миття арматури в кухні, ванній кімнаті, умивальників, душових кабін. Чистить всі хромовані поверхні, вироби із нержавіючої сталі, кахлю. Випускається в пляшках місткістю 500 мл з розпилювачем, що дає можливість легко наносити його на поверхню.

 16. Dixprofessional – засіб для чищення грилів, камінів, духовок Засіб призначений для миття грилів, духовок, камінів та димоходів. Завдяки  високому pH та спеціально підібраним органічним розчинникам, є досить ефективним, швидко усуває найстiйкiший бруд, а також пригорiлi та закопченi плями. Має антибактерiальний ефект - вбиває 99 % бактерiй. Розфасовується в зручну пляшку мiсткiстю 500 мл з розпилювачем.

 17. Dixprofessional – засіб для чищення швів та керамічних поверхонь Засіб призначений для миття фуг, пористих керамічних поверхонь та керамічних плит. Чистить навіть пластмасові вироби: віконні рами із ПВХ, підвіконники, настінні панелі, садові меблі. Видаляє навіть забруднення, які накопичуються у важкодоступних місцях фуг, не змінюючи їхнього кольору. Також засіб видаляє жир та пригорілі речовини. УВАГА! Не використовувати для чищення дерев'яних поверхонь. Випускається у пляшках місткістю 500 мл з розпилювачем.