1 / 22

2010.04.09. Péntek 18.45 TINTAHAL – FC. KAU 8 : 2

2010.04.09. Péntek 18.45 TINTAHAL – FC. KAU 8 : 2. Csapat-összeállítás: Kománovics L. Mészáros L., Kardos Z. – Balogh M. – Domián K., Mátés L. Cserék: Szokol Z. ,Kutfej Zs. Bolf J.

neve-wagner
Télécharger la présentation

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript

1. 2010.04.09. Péntek 18.45TINTAHAL – FC. KAU8 : 2 Csapat-összeállítás: Kománovics L. Mészáros L., Kardos Z. – Balogh M. – Domián K., Mátés L. Cserék: Szokol Z. ,Kutfej Zs. Bolf J. Sajnos az első meccsen egy bajnokesélyes csapatot kaptunk. Az ellenfél végig irányította a játékot. Látszott csapatunkon az összeszokott-ság és a rutin hiánya. A lelkesedéssel nem volt gondunk. A következő mérkőzésre kell koncent-rálnunk! G.: Domián K. 2 Jók: Mészáros L., Domián K., Balogh M.

2. 2010.04.16. Péntek 18.45FC. KAU - Puncs Fagyizó2 : 1 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Balogh M. – Kománovics L. – Domián K., Kutfej Zs. Cserék: Szokol Z., Mátés L. Bolf J. Végig fegyelmezetten és taktikusan játszottunk, ami meglepte rutinos ellenfelünket. A második félidőben egy kissé elfáradtunk, de kiváló kapustelje- sítményünknek köszönhetően fontos győzelmet arattunk. Köszönet mindenkinek! G.: Kutfej Zs., Domián K. Jók:Nagy T. (a mezőny legjobbja) Balogh M., Mészáros L.

3. 2010.04.23. Péntek 20.15 MU-VILL – FC. KAU2 : 0 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Kardos Z. – Kománovics L. – Domián K., Kutfej Zs. Cserék: Szokol Z. ,Mátés L. Az elején bekapott gól kissé megzavarta a csapatjátékunkat. Tartalékos csapatunk folyamatosan lendült játékba, de a mai nap sajnos a kevés helyzetünkből nem tudtunk gólt szerezni. G.: Jók:Nagy T.,Kománovics L.,Mészáros L

4. 2010.04.30. Péntek 18.45FC. KAU - MAGIC GOLD2 : 4 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Bolf J. – Kománovics L. – Domián K., Mátés L. Cserék: Szokol Z., Kardos Z. A mérkőzés elején bekapott gólok teljesen blokkolták a csapatunk játékát. Az ellenfél csapatjátéka gyorsabb és szervezettebb volt. A második félidőben feljavultunk, de sajnos az eredmény alakulását nem tudtuk befolyásolni! G.: Kardos Z., Bolf J. Jók: Nagy T.

5. 2010.05.07. Péntek 20.15 Kőnig – FC. KAU1 : 3 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Mátés L. – Kománovics L. – Kardos Z., Szokol Z. Cserék: Sérülésekkel tizedelt csapattal léptünk pályára. Taktikailag és küzdelemben is ellenfelünk fölé nőttünk! Mindenki a végsőkig fegyelmezetten és erőn felül küzdött. Az kombinatív játék és a kiváló egyéni teljesítmények győzelmet hoztak a mai napra! Gratulálok mindenkinek! G.: Szokol Z.2, Kománovics L. Jók: Az egész CSAPAT!

6. 2010.05.14. Péntek 18.00FC. KAU - Istiván Autó2 : 2 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Kardos Z. – Kománovics L. – Domián K., Szokol Z. Cserék: Mátés L. A gyorsan bekapott gól megzavarta csapatunkat. Folyamatos kombinatív játékunkkal átvettük az irányítást és számtalan helyzetet dolgoztunk ki. Az eredmény igazságosnak mondható! Gratulálok mindenkinek, és jobbulást a sérülteknek! G.: Domián K. 2 Jók: az egész csapat!

7. 2010.05.17. Hétfő 18.00FC. KAU - GELKA3 : 7 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Balogh M., Kardos Z. – Kománovics L. – Domián K., Szokol Z. Cserék: Bolf J., Mátés L. Erősen tartalékos csapatunk lelkesedése is kevés volt a sikerhez és a pontszerzéshez. A mérkőzés folyamán vezettünk tetszetős támadásokat és összjátékunkat gólokra is tudtuk váltani. Remélem egyszer teljes csapattal tudunk pályára lépni! G.: Domián K. 2, Szokol Z. Jók: Domián K.

8. 2010.05.21. Péntek 18.45Igazságügy – FC. KAU1 : 4 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Bolf J. – Kománovics L. – Kardos Z., Domián K. Cserék: Szokol Z., Mátés L., Balogh M. A mérkőzés elején egyenlő erők küzdelme zajlott a pályán. Szoros védekezésünket nem tudták áttörni az ellenfél játékosai. Kontrákra építve meglepő,de biztos győzelmet arattunk! Gratulálok mindenkinek! G.: Domián K.2, Bolf J.2 Jók: Nagy T., Mészáros L., Domián K., Bolf J.

9. 2010.05.28. Péntek 19.30FC. KAU - Hidrofilt1 : 0 Csapat-összeállítás: Nagy T. Balogh M., Mészáros L. – Bolf J. – Mátés L., Kardos Z. Cserék: Szokol Z. Borús előjelekkel vártuk a mérkőzést. A sérülések és a betegségek által tizedelt csapatunk végig szervezett és egységes képet mutatott. Végig küzdve igazi csapatjátékkal győztük le ellenfelünket. Kiváló kapusteljesítmény- nyel és védőmunkával értékes győzelmet arattunk. Köszönet mindenkinek! G.: Szokol Z. Jók: Nagy T., Mészáros L., Szokol Z.

10. 2010.06.04. Péntek 18.00HAT Arasz – FC. KAU2 : 6 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Bolf J. – Kománovics L. – Kardos Z., Szokol Z. Cserék: Mátés L., Végig mezőnyfölényben és taktikusan játszottunk. Minden csapatrészünkben az ellenfelünk fölé nőttünk. Kisebb megingásokat leszámítva biztos sikert arattunk. Gratulálok mindenkinek! G.: Kománovics L.3, Bolf J.2, Mészáros L. Jók: Mészáros L.,Bolf J.,Kománovics L.

11. 2010.06.18. Péntek 18.45FLAMINGO – FC. KAU1 : 0 Csapat-összeállítás: Nagy T. Kardos Z., Bolf J. – Kománovics L. – Bocskai A., Szokol Z. Cserék: Mátés L., Sajnos az utolsó tavaszi mérkőzésre szinte teljesen elfogyott sérülésektől tűzdelt csapatunk. Mindenki kiválóan küzdött és teljesített. Felváltva voltak helyzetek mindkét oldalon. Egy apró megingás megpecsételte a három pont sorsát. A döntetlen igazságosabb lett volna! G.: Jók: Nagy T., Kardos Z.

12. 2010.08.30. Hétfő 18.00Tungsram – FC. KAU0 : 3 Csapat-összeállítás: Nagy T. Kardos Z., Bolf J. – Kománovics L. – Bocskai A., Domián K. Cserék: Mátés L., Szokol Z. Az ősz első mérkőzésén a sérülteket leszámítva, majdnem teljes csapattal tudtunk kiállni. Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, mindkét oldalon voltak elpuskázott helyzetek. A második félidőben magunkhoz vettük az irányítást, és a mezőnyfölényünk gólokat eredményezett. Igazi csapatjáték volt. GRATULÁLOK! G.: Kománovics L., Domián K., Mátés L. Jók: Nagy T.,Kománovics L.,Bocskai A.

13. 2010.09.10. Péntek 18.00FC. KAU - DKG3 : 0 Csapat-összeállítás: Nagy T. Bolf J., Mészáros L. – Bocskai A. – Domián K., Kardos Z. Cserék: Szokol Z., Mátés L., Kománovics L. Már a mérkőzés elején magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést. Jót tett a csapatnak, hogy az első gólt mi szereztük meg. Az ellenfél játékát a kapkodás és a határozatlanság jellemezte. Végig irányítva magabiztos győzelmet arattunk. G.: Domián K.3 Jók:Mészáros L., Domián K., Bocskai A.

14. 2010.09.17. Hétfő 18.45Bianka Pizzéria – FC. KAU3 : 1 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Bolf J. – Kománovics L. – Bocskai A., Mátés L.. Cserék: Szokol Z. A zord időjárás ellenére végig izgalmas és kiegyenlített mérkőzést játszottunk a bajnokesélyessel. Jó védekezésünknek és kiváló kapusteljesítményünknek köszönhetően végig partiban voltunk. Küzdeni tudásból jelesre vizsgáztunk. Gratulálok mindenkinek! G.: Mészáros L. Jók: Nagy T., Bocskai A.,Mészáros L.

15. 2010.09.24. Péntek 18.45FC. KAU - Tip-Top1 : 3 Csapat-összeállítás: Nagy T. Bocskai A., Mészáros L. – Kománovics L. – Bolf J., Kardos Z. Cserék: Szokol Z., Mátés L., Szoros védekezéssel, de kissé megilletődötten kezdtük a mérkőzést. Egyenlő erők küzdelme zajlott a pályán. A bekapott gól után nem estünk össze, sőt az egyenlítés is sikerült. A mérkőzés második felében a rutin és az összeszokottság felülkerekedet a csapatunk játékán. G.: Bolf J. Jók: Nagy T., Bocskai A.

16. 2010.10.01. Péntek 18.45Tip-Top – FC. KAU2 : 0 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Bolf J. – Kománovics L. – Bocskai A., Kardos Z. Cserék: Szokol Z., Mátés L. Az első félidőben mutatott masszív védekezésünk meglepte rutinos ellenfelünket. Tudatosan felépített játékunk és a kontrák sokszor zavarba hozták a bajnokság második helyezett- jének játékosait. Sajnos a második félidőre elfáradtunk és ezt gólokkal büntették. Gratulálok mindenkinek, igazi csapatjáték volt. G.: Jók:az egész CSAPAT!

17. 2010.10.08. Péntek 18.00FC. KAU - Bianka Pizzéria0 : 5 Csapat-összeállítás: Nagy T. Bocskai A., Bolf J. – Mátés L. – Domián K., Szokol Z. Cserék: Erre a mérkőzésre a sérülések és a munkahelyi elfoglaltságok teljesen elfogyasztották a létszámot. Amíg bírtuk erővel addig hősiesen küzdöttünk és próbáltunk helyzeteket kialakítani. Sajnos ezen a napon ennyire tellett. Köszönöm a kitartást! G.: Jók: Nagy T., Bocskai A.

18. 2010.10.15. Péntek 20.15FLAMINGO – FC. KAU3 : 2 Csapat-összeállítás: Nagy T. Kardos Z., Mészáros L. – Bocskai A. – Domián K., Mátés L. Cserék: Szokol Z., Az első félidőben magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést és sorra dolgoztuk ki a helyzeteinket. Az ellenfél játékosai ritkán lépték át a félpályát. A második félidőben kiegyenlített játék zajlott és rövid idő alatt két gólos előnyre tett szert az ellenfél. Végig küzdve sikerült kiegyenlítenünk, de az utolsó percben egy lecsorgó labda megpecsételte sorsunkat! G.: Mészáros L., Domián K. Jók: minden csapattag!

19. 2010.10.22. Péntek 19.30FC. KAU - Puncs Fagyizó3 : 3 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Kardos Z. – Bocskai A. – Bolf J., Mátés L. Cserék: Szokol Z. A mérkőzésen két teljesen eltérő félidőt láthattunk. Az elsőben sajnos számunkra nem sok babér termett és a szerencse sem szegődött mellénk. A gyorsan bekapott három gól mégsem küldött bennünket padlóra. Folyamatosan átvettük az irányítást és lelkes csapatjátékunknak köszönhetően sikerült megmentenünk az egyik pontot. Gratula mindenkinek! G.: Bocskai A. 2, Kardos Z. Jók:az egész csapat!

20. 2010.10.29. Péntek 20.15Gelka-Hirtech – FC. KAU3 : 1 Csapat-összeállítás: Nagy T. Kardos Z., Mészáros L. – Bocskai A. – Domián K., Bolf J. Cserék: Szokol Z., Mátés L. A mérkőzés elején kiegyenlített küzdelem folyt a pályán. Az ellenfél já- tékosai az első félidő második felében folyamatosan átvették az irányítást, ami gólokban is megmutatkozott. A második játékrészben megcsillant az egyenlítés lehetősége, de az újabb bekapott gól megpecsételte sorsunkat. G.: Domián K. Jók: Nagy T., Mészáros L.

21. 2010.11.05. Péntek 18.45FC. KAU - Tintahal2 : 6 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Mészáros L., Kardos Z. – Bocskai A. – Bolf J., Mátés L. Cserék: Szokol Z. Sajnos a mai mérkőzésen nagyon tartalékos csapattal sikerült pályára lépnünk. Az első félidőben végig partiba voltunk jó nevű ellenfelünkkel. A második játékrész gólokban gazdag volt és fordulatos. Minden poszton egyenlő erők küzdelme zajlott. A végére kissé elfáradtunk, ezért a különbség is nagyobb lett .Úgy érzem nincs semmi szégyenkezni valónk. Gratula mindenkinek! G.: Bolf J., Mészáros L. Jók:az egész csapat!

22. 2010.11.12. Péntek 19.30Igazságügy – FC. KAU4 : 0 Csapat-összeállítás: Nagy T. Kardos Z., Mészáros L. – Bocskai A. – Mátés L., Bolf J. Cserék: Szokol Z., Kománovics L. Az idény utolsó mérkőzését vívtuk, melyen a tisztes helytállás és a pontszerzés volt a cél. Minden csapattagunk megfelelően küzdött és a különbség ellenére sincs szégyenkezni valónk! Köszönöm mindenki egész éves munkáját!!! Jövőre, veletek, ugyanitt! G.: Jók: Nagy T., Mészáros L., Mátés L.