Download
slide1 n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
NEED FOR SPEED PowerPoint Presentation
Download Presentation
NEED FOR SPEED

NEED FOR SPEED

91 Vues Download Presentation
Télécharger la présentation

NEED FOR SPEED

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. NEED FOR SPEED NFS je série arkádových závodních her vydaných firmou Electonic Arts pro PC a mnoho typů konzolí . V které už vyšlo mnoho dílů a jedná se asi o nejslavnější sérii závodních her.

 2. TheNeedfor Speed První dílvyšel v roce 1994 . Poprvé se zde také objevují honičky s policií (mód Hot Pursuit). Hra podporovala DiretcX 2

 3. Needfor Speed II Druhý díl přinesl stejně jako první 8 licencovaných supersportovních vozů, počet tratí byl snížen na šest, ale přibyla spousta novinek. Jednou z nich byla kompletní 3D krajina, na tratích se dalo jezdit i mimo trať a dalo se z ní i vylétnout, mohli jste jezdit i proti směru závodu. Další novinkou byl výběr barvy vozu, navíc při výběru auta jste měli k dispozici technické údaje, fotografie a videa. Přibyl také nový mód, Knock-out (závod na sedm kol s osmi závodníky, každé kolo vypadne nejpomalejší).

 4. Needfor Speed III HotPursuit V tomto díle se v roce 1998 vrátil HotPursuit mód. Série byla spíše arkádou, než simulátorem.Inteligence policie byla na tu dobu na vysoké úrovni. Byla také první hrou, která dovolila stahovat a přidávat do hry z internetu další vozy.

 5. Needfor Speed HighStakes Díl z roku 1999.. Byla kritizována za to, že většinu tratí převzala z předchozího dílu. Bylo k dispozici 18 vozů, které jste mohli výkonově upravovat ale projevovala se i poškození, které stejně jako počasí ovlivňovalo jízdní vlastnosti vozu.

 6. Needfor Speed Porsche Unleashed V roce 2000 vyšel díl ,který je v rámci série NFS výjimečný. Jak název napovídá, jsou zde k dispozici pouze vozy Porsche od roku 1948 do roku 2000. Destrukční mód byl více propracovaný a bylo umožněno hraní přes internet.

 7. Needfor Speed HotPursuit 2 V roce 2002 se do NFS opět vrací Hot Pursuit mód, který autoři vylepšili rozšířením počtu vozů policie, zlepšením jejich inteligence a zapojením helikoptér. Hráč má k dispozici přes 30 vozů, které může prohnat po 48 tratích ve čtyřech různých prostředích. Opět je možné hrát za policii.

 8. Needfor Speed Underground Roku 2003 vyšlo NFS na módu ilegálních tuningových závodů . Auta typu (Volkswagen, Mazda…) si hráč po vyhraných závodech může upravovat. Poprvé se také jezdí pouze v noci, přibyly nové typy závodů - drag (závod na 1/4 míle) a drift . Tratě jsou vytyčené ve městě s běžným provozem.

 9. Princip hry se od prvního dílu nezměnil, šlo pouze o vylepšení grafiky, rozšíření počtu vozů a tuningových doplňků a byl umožněn volný pohyb po městě, kde hráč vyhledával závody.

 10. Devátý díl série NFS přinesl kombinaci tuningových závodů a honiček s policií. Mezi největší rozdíly patřila jízda v různých fázích dne, možnost zpomalování času, a policie, která byla, chytřejší a rychlejší než kdykoliv předtím.

 11. Díl z roku 2006. Opět tu je policie, novinkou je budování vlastního tuningového gangu, který při závodech pomáhá blokováním soupeře. Poprvé se zde objevil nový herní mód „Canyon duel“, ve kterém můžete sjet ze silnice, a zřítit se do propasti. Závodí se pouze v noci.

 12. Tento díl vyšel v roce 2007. Model poškození je dost dobrý . Obsahuje auta z 28 automobilek v rozsahu od 60. let do současnosti.

 13. V tomto díle je kladen velký význam na propracovaný příběh (na motivy filmu Kurýr) Oproti předchozímu dílu se změní hodně - rozsáhlejší tuning, duely v kaňonech, velké otevřené město, návrat policie. Hrajete za utajeného policistu který vyhledává ilegální závody, také plníte mise, které Vám zadá policie

 14. Tato hra vybočuje od předchozích dílů. Na rozdíl nemá tuningová auta, ale vrací se k osvědčenému stylu klasických závodů s rychlými auty.

 15. Remake klasického Need for Speed. Na scénu se vrací zpět policie a otevřený svět plný zkratek a krásné přírody. Hra vyjde ještě letos na PC, PS3 a Xbox 360