Download
saare selver n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
SAARE SELVER PowerPoint Presentation
Download Presentation
SAARE SELVER

SAARE SELVER

261 Vues Download Presentation
Télécharger la présentation

SAARE SELVER

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

  1. SAARE SELVER Aadress: Tallinna tn 67, KuressaareKauplus on avatud iga päev 8:00 - 23:00

  2. AJALUGU • Selver ehitati 2004 aastal. Enne seda ei olnud seal mitte midagi- Selver on oma esimene ehitis sellel maalapil, kus ta praegu asetseb. 2004. aastal oli ta Saaremaa suurim toidukaupluse kett, mis meie saarele toodi. Hiljem hakkasid juurde lisanduma ka teised (Rimi, Maxima...)

  3. MAJA SUHE INIMESTEGA • “Selveri maja suhe oma inimestega on soe- töötajaskond on kokku hoidev ning üksteist toetav,” nagu sõnas üks Selveri töötajatest.Selveri toidupood Saaremaal on tuntud oma kvaliteedi ning sealt tuleneva sõprusega, mida teenindajad klientidele pakuvad!

  4. MAJA SUHE ÜMB. KESKONNAGA • Selver asub üsnagi linna ääres- temast tagapool on vaid Rimi. Seega pole Selveri ehitus ega sealne olemasolu häirinud kuidagi inimeste elu. Pigem on just kasuks tulnud, nagu ütles üks Ida-Niidu elanikest, kes ütles, et oli vahelduseks hea käia vaid Eesti kaupa müüdavas poes.

  5. SELVERI LAIENEMINE • Alles sellel aastal sai Saare Selver endale uue kuue- nimelt tuli tema külge vana Saaremaa Kaubamaja ning nüüd on maja endale saanud uhke järelkasvu. Selver on suurem, kui kunagi varem!

  6. SELVERIS ON... • Peale Selveri toidukaupade saab sealt poest endale seotada ka:*Lilled ja kingituste pakkimine -10%*Apteegis jooksvad pakkumised Partnerkaardi kasutajale*Swedbank sularahaautomaat*Taaraautomaat*Smartpost

  7. PEALE FAKTIDE... • ...saime ka paar sõna betoonist välja sikutatud, ning Selver lausus meie küsimuse peale, kuidas ta ise tunneb peale seda suurt tööprotsessi, mis laienemisega toimus, nii: “Ma tunnen end hästi, kuid olen praegu veidi väsinud. Olin üle kuu aja kinni. Teie inimesed võite seda narkoosi ning operatsiooniga võrrelda. Ma olen nüüd tervem ja parem, kui kunagi varem, kuid praegu veidi väsinud. Muidu olen aga väga õnnelik ning rahul. Mulle teeb headmeelt, kui paljud inimesed mind igapäevaselt vaatamas ning külastamas käivad ning kui paljudele ma huvi pakun. Mul on hea meel, et ma endiselt veel atraktiivne olen!”

  8. “Kuidas Sulle endale su uus kujundus ning välimus meeldib?” • “Väga meeldib. Kui enne tundsin et veidi kitsamana ning teatud kampaaniatega suruti mind veelgi kokku siis nüüd on tunne, et keset mind võiks maha pidada ühe korvpalli matši, kuid see ei segaks ei kliente ega töötajaid. Kõigil on ruumi ja kellegile ei jää midagi ette! Ma lausa ootan tulevasi Laadapäevasi, kui inimesed saavad tulla ning poodelda nii, et seda saab teha segamatult. Nüüd saab poodlemine olla ka otsekui üks osa perekonnategevusest, mitte sellest, et lapsi peab taga ajama, et ei tohi minna sinna ega teha seda- äkki kukub maha!”

  9. PILDIMATERJAL*Hetk sellest, kui Selver oli veel oma vanas kuues

  10. PILDIMATERJAL*Uus Selver peale oma remonti