Download
slide1 n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
VTIPY ZE ŠKOLNÍCH LAVIC PowerPoint Presentation
Download Presentation
VTIPY ZE ŠKOLNÍCH LAVIC

VTIPY ZE ŠKOLNÍCH LAVIC

282 Vues Download Presentation
Télécharger la présentation

VTIPY ZE ŠKOLNÍCH LAVIC

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. VTIPY ZE ŠKOLNÍCH LAVIC

 2. Učitelka rozdá děckám pětikačky, ať si něco koupí a pak řeknou, kdo to nejlíp využije.Druhej den: Maruška: Já jsem si koupila rohlíky a parádně jsem se přejedla.Honzík: Já jsem to projezdil na kolotoči a parádně jsem se poblil . Pepíček : Já jsem si koupil jitrnici, přinesl jsem ji domů, ségra se s tím 3x udělala, brácha ji vyžral, otec použil střevo jako prezervativ, pak jsem se do toho vysral, šel jsem to reklamovat a tady máte toho bůra zpátky.

 3. Pepíček letí ve škole po chodbě a jen tak, že nesrazí ředitele.Ten ho chytí za límec a dává mu lekci: “Teď se pěkně vrátíš, v klidu půjdeš okolo mě a pozdravíš mě tak, jak to dělá tvůj tatínek, když se potká se svými známými.“ Pepíček se o několik kroků vrátí,nacpe si ruce do kapes,dojde k řediteli , praští ho po zádech,až mu brejle spadnou , a zařve na celou školu“ ,,Nazdar čuráku,sto let jsem tvojí plešatou hlavu neviděl, to jsi ještě nechcíp, kurevníku jeden?“

 4. Učitelka se ptá Pepíčka: “Máte doma pejska?“ „Měli jsme,ale zabili jsme ho.Já maso nejím,tatínek také ne a kupovat ho jen pro psa se nevyplatilo.“ „No,to je hrozné Pepíčku. A kočičku máte ?“ „Tu jsme také měli,ale já mléko nepiji,tatínek taky ne, tak jsme ji zabili.! „ Proboha ,to je hrůza,zítra přijď do školy i s maminkou.“ „I maminku jsme měli,ale já ještě šukat neumím,tatínek už nemůže a kvůli sousedovi jí přece držet nebudeme….

 5. Pepíček vběhne do třídy 5 minut po zvonění bez  klepání.Pan učitel mu povídá: "Pepíčku, pěkně se vrať za dveře a vejdi ještě  jednou, ale tak,  jak  by vešel například tvůj tatínek!Pepíček vyjde, za chvíli rozkopne dveře, vrazí do třídy zařve:  "Tak co,vy kurvy! Nečekali ste mě, co?"

 6. Rodiče se baví o tom, že by měli svou 14-ti letou dceru už trochu poučit o sexu. Domluví se na tom, že si to vezme na starost otec. Otec si tedy vezme jednou dceru k sobě do ložnice a říká:"Víš, už jsi dost velká na to... no prostě... hele... ... tohle je pánský pohlavní úd," ukazuje na své přirození. Děvče přijde do školy, hned svolá všechny své kamarádky a říká:"Holky, holky, to byste mi nevěřili, co jsem viděla." "Co, co jsi viděla", ptají se děvčata. "Holky, já viděla pánský pohlavní úd". "No nekecej, ... hele, co to vlastně je?" "No," zamyslí se poučená dívka, "vypadá to vlastně jako čurák, jen je to trochu menší."

 7. Děti mají ve škole tvořit věty,   kde se objevují slova jelikož a patrně. Přihlásí se Janička: "Jelikož je venku zamračeno, patrně bude pršet.„ Další děcka sypou z rukávu podobné geniální nápady, až se přihlásí Pepíček : "Babička jde po dvorku a nese si pod paží Timesy.""No ale Pepíčku, tam není ani jelikož ani patrně.„ "No, to taky není všechno. Jelikož neumí ani slovo  anglicky, patrně se jde vysrat."

 8. Děti,tato místnost má 12m2 a slunce sem svítí pod úhlem20stupňů.Otázka zní,kolik je mi let?Udivené děti otevřou pusu dokořán a neví.Přihlásí se Pepíček a říká." Mhh,48 let."Ano,správně Pepíčku a řekneš nám,jak jsi na to přišel?No jednoduše,já mám bratrance kterému je 24 let a náš táta říká,že je napůl debil...

 9. Rodiče nečekaně vejdou k synovi do pokoje a vidí, jak  stojí  uprostřed místnosti v latexovém oblečku a mlátí se  bičem. Rychle zavřou dveře a bezradně na sebe koukají.Pak otec konečně promluví: Seřezat ho, asi nemá  smysl, co?"

 10. Při vyučování se ptá učitelka žáků:"Nezná někdo z vás nějakého ruského básníka?"Přihlásí se Pepíček. "Prosím,Fuškin, paní učitelko." "Tak snad Puškin, Pepíčku." "No ano, Fuškin," nedá se Pepíček."Víš co, posaď se, ano?„ Pepíček se posadí a nakloní se k sousedovi. "Fiča, copak neví, že nemám přední zuby?"

 11. Pan učitel se ptá ve škole dětí.Co dělá váš tatínek.Přihlásí se Mařenka a povídá: "Tatínek je soudce, posílá lidi do vězení." "Dobře Mařenko a co dělá tvůj tatínek Honzíku?""Tatínek je veterinář, léčí zvířátka." Přihlásí se Pepíček a řekne: "Můj táta je mrtvej!" Pan učitel se zeptá: "A co dělal než zemřel?""Zmodral a pokadil se na koberec!"

 12. Florianka1.webovastranka.cz