Download
vtipy bez hranic n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Vtipy bez hranic PowerPoint Presentation
Download Presentation
Vtipy bez hranic

Vtipy bez hranic

145 Vues Download Presentation
Télécharger la présentation

Vtipy bez hranic

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. Vtipy bez hranic s Miss World 2006

 2. Prečo má smrtka kosu?!Lebo nemá papiere na kombajn! • V autě sedí Jožo, Dežo a Laco.Otázka: Kdo řídí?Odpověď:Policie • Dežo:"Cigan pojčej mi tepláky."Druhy cigan:"Nemužu, taky sa žením"

 3. Bill Gates po rozvodu

 4. Anička a Janko sa hrajú v piesočku. Janko jej dá ruku pod sukničku a pýta sa:"Anička, ty si chlapček?""Nie, kakám." • Můžou mít desetiletí chlapečci děti?? nemůžou protože mají v pytlíku cvičky..

 5. K poctě zbraň…

 6. Prodam kalkulacku sovetske vyroby. Zn.:I s podvozkem. • Vražda: Stala sa vražda pred kinom.Policajti nevedeli aké i sa píše v slove kino. Jeden vraví druhému: "Odtiahnime ho pred Tesco."

 7. Náš zákazník, náš pán.

 8. Lidojedi zajmou Pražáka, Brňáka a Ostraváka. Přijde náčelník a povídá:"Máte to špatný, pánové, sežerem vás a z vašich kůží si naděláme kánoe...ale že jste cizinci, můžete si vybrat jak umřete." Pražák se zamyslí, řekne si o dvě krabičky rohypnolu, všechny ty prášky sní, usne a tiše umře.Moravák se zamyslí, řekne si o pět litrů slivovice, vypije to na ex,upadne do bezvědomí a umře na selhání jater. Ostravák se zamyslí, řekne si o vidličku a začne se s ní bodat všude, po celém těle.... Už je samá díra, krev stříká, Ostravák pomalu vypouští duši, ale z posledních sil se ještě vzchopí, koukne na náčelníka a povídá: "A máš po kánoi!“

 9. Rizikové pracoviště

 10. Jdou dva cikani a najdou zrcatko.1.rika:"koukej,nasel sem svou fotku."2.na to:ukaz..ale to je moje fotka,dylino."chvili se hadaji a nakonec se domluvi,ze zajdou za ginou at je rozsoudi,protoze je to nejchytrejsi cikan v okoli.zazvoni,gina otevre,reknou mu o co jde,ukazi zrcatko.gina se do nej podiva:"dyk,poridte si brejle.copak ste uplne blby,nevidite,ze ta fotka je moje??"cikani odejdou,gina hodi zrcatko do kapsy u saka a jde se divat na fotbal.pribehne jeho dcera a zacne mu prohleavat sako,jestli najde nejake penize.hleda a vytahne zrcatko.koukne do nej a vola:"dyk mamo,pojd sem,tata te podvadi!"mama koukne:"jaj a s takovou opici!!!!"

 11. Svatební šaty pro Miss World

 12. Mladá mamička bola so svojím synom na návšteve u známeho doktora. Nijako sa nesnažila brániť synovi, ktorý rozhadzoval doktorovi ordináciu. Keď sa však ozval zvláštny rachot, povedala: - Dúfam, že vám nevadí, že sa tam Petríček hrá! - Nevadí. On stíchne, keď sa dostane k jedom.

 13. Narozeninový sen každého chlapa

 14. Královská svatba královny Taťány Kuchařové a krále Miroslava Topolánka

 15. Všem zúčastněným oznamujeme, že královna Taťána Kuchařová a král Miroslav Topolánek byli oddáni na Pražském Hradě

 16. Všimli jste si, jak se ženich při políbení nevěsty červená?

 17. Oddával je primátor hlavního města Prahy Dárek od primátora – křišťálový talíř pro případnou „itálii“ v manželství Ještě nutný podpis nevěsty…

 18. Nutné lékařské vyšetření pana krále Topolánka před svatební nocí: EKG, RTG hrudníku a srdce, KO +diff., CT a NMR mozku, moč chemicky + sediment, neurologické vyš., oční vyš., urologické vyš., kardiologické vyš., ortopedické vyš., psychiatrické vyš. Vše samozřejmě pod dohledem své manželky.

 19. Nevěsta s ženichem odjíždějí na svatební cestu…

 20. Svatební noc: Poslední foto než byla tma…

 21. Na závěr kvíz: poznáte spanilé nožky naší královny?

 22. Přejeme novomanželům hodně štěstí, kopu dětí, spokojený český národ, plnou státní kasu a královně doživotní krásu. Váš českomoravskoslezský národ.