Download
slide1 n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
VTIPY 5 PowerPoint Presentation

VTIPY 5

438 Vues Download Presentation
Télécharger la présentation

VTIPY 5

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

  1. Jde zajíc za hadem a říká: "Hade promiň, že jsem se ti včera posmíval, že nemáš nohy... ", Had odpoví: "To je v pohodě... " a zajíc na to: "Jo? Tak ruku na to .. "

  2. Zajíc sedí na větvi a řeže ji pod sebou, jde okolo medvěd, Medvěd: "Zajíci, spadneš!" Zajíc: "Já? a proč?" (veselo řeže dál) Medvěd: "Zajíci, ale vážně spadneš..." ...V tomto duchu pokračuje konverzace až dokud zajíc nedořeže větev a nespadne. Zajíc se sbírá ze země potom se bláznivě rozběhne pryč a šíleně řve: "ČA-RO-DĚJ!!!"

  3. Propustili pana Rulíka z psychiatrické léčebny. Za pět minut byl vystrašený zpět. "Ale copak, vždyť přece už víte, že nejste žížala, ale člověk - tak můžete jít klidně domů." "No já to vím, vy taky... ale ví to i ten kos na stromě v parku...?!"

  4. Pán má papouška a ten mluví hrozně sprostě. Jednou chce udělat dobrý dojem na ženu, kterou se chystá k sobě pozvat do bytu,tak mu uváže na každou nohu provázek a povídá mu: "Pepíku, když zatáhnu za tenhle provázek, tak řekneš 'Dobrý den!' a kdyžzatáhnu za tenhle, tak řekneš 'Můj pán je dobrý pán.' Rozumíš tomu?"Papoušek souhlasí. Tak si ten pán přivede tu paní a ji hned zaujme papoušek v kleci a jde k němu. Zajímá ji, proč má ty provázkyna nohou. Zatáhne za jeden a papoušek povídá: "Dobrý den!"Zatáhne za druhý a papoušek zase: "Můj pán je dobrý pán."A ona se zeptá: "A co když zatáhnu za oba?"A papoušek rychle odpovídá: "To spadnu, babo!"

  5. ,,Tati, pojď mi pomoct vypočítat domácí úkol," prosí Pepíček.,,Nejdřív přemýšlej sám," odbude ho tatínek.,,Ale já už jsem přemýšlel!""A na co jsi přišel?",,Že poprosím tebe..."

  6. Blondýnka v supermarketu u pokladny se ptá paní pokladní: ,, Igelitka by nebyla?",,A co takhle kouzelné slůvko?" odvětí prodavačka.Blondýnka se hluboce zamyslí a povídá: ,,Čáry máry, igelitka!"

  7. ,, Mami, volala si mě?",, Ne.",, Tati, ty si mě volal?",, Ne.",, Dobře, tak to zformuluju jinak. My dnes nebudeme večeřet?"

  8. Jde lev a potká želvu a zeptá se:Kdo je pánem zvířat?Samozřejmě že ty, lve, odpoví se strachem želva.Lev jde dál a potká supa.Hej, ty ptáku opelichanej, kdo je pánem zvířat?Ty, lve, odpoví sup.Lev jde dál a ptá se i dalších zvířat a všechna mu odpoví stejně.Až najednou se zeptá slona:Hej, ty přerostlej tlusťochu, kdo je pánem zvířat?Slon se naštve, chytne lva chobotem, strašně ho omlátí o zem a pustí...Lev po pěti minutách vstane a říká:nemusíš se hned rozčilovat když něco nevíš

  9. Malý Jeníček přijede poprvé za babičkou na venkov. Ráno vidí, že je babička smutná a ptá se co se stalo:„Ale, utekla mi kráva.“„Neboj babi, daleko neuteče. Viděl jsem jak jsi z ní včera vypouštěla palivo.“

  10. Pepíček, kterému máma zakázala se koupat v přilehlém rybníce, přijde domů s mokrými vlasy a povídá, že spadnul do vody.- Tak jaktože nemáš mokré i oblečení?- No, měl jsem takové tušení, že bych mohl spadnout, tak jsem si je radši sundal.