html5-img
1 / 1

Požadujeme : Talentovaný absolvent VŠ technického směru

Společnost HEINEKEN Česká republika, a.s., která je součástí nadnárodního koncernu HEINEKEN, hledá vhodné kandidáty na obsazení pozice v pivovaru Starobrno: TRAINEE SUPPLY CHAIN – STÁČÍRNA PIVA. Požadujeme : Talentovaný absolvent VŠ technického směru

leona
Télécharger la présentation

Požadujeme : Talentovaný absolvent VŠ technického směru

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript


  1. Společnost HEINEKEN Česká republika, a.s., která je součástí nadnárodního koncernu HEINEKEN, hledá vhodné kandidáty na obsazení pozice v pivovaru Starobrno: TRAINEE SUPPLY CHAIN – STÁČÍRNA PIVA Požadujeme: Talentovaný absolvent VŠ technického směru Praxe ve výrobním podniku, oblast výroby, technologie - výhodou Obecný přehled o různých výrobních technologiích, zařízeních a přístrojích Dobrá technická orientace Ochota učit se a proaktivní přistup k práci Časová flexibilita, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, přirozená autorita, důslednost Znalosti práce na PC (MS Office) a znalost angličtiny na komunikativní úrovni Ochota pracovat ve vícesměnném provoze, i o víkendech Náplň práce: Obsluha strojů a provádění jednoduchých údržbářských prací Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce Samostatná práce na přidělených projektech v oblasti packagingu a následná prezentace výsledků managementu společnosti Dohled nad strojním zařízením, zajištění bezproblémového chodu směny Zajištění bezpečnosti práce a operativní řešení problémů Spolupráce na projektech TPM (Total productive managementu v pivovaru) Práce ve vícesměnném provozu Nabízíme: Příležitost pro absolventy získat relevantní praxi v oboru (plný úvazek) Po ročním úspěšném absolvování programu zařazení do Talent programu a možnost kariérního růstu Zázemí úspěšné a perspektivní společnosti Odpovídající mzdové ohodnocení a další benefity – vč. zaměstnaneckého piva Možnosti osobního růstu Nástup co nejdříve Pokud Vás tato pozice oslovila a splňujete naše požadavky, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na adresu monika.chrobakova@heineken.comnebo odpovězte prostřednictvím stránek: http://heineken.jobs.cz/ . Vhodné kandidáty budeme kontaktovat. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

More Related