1 / 6

UNIČOV 1.12.2012 Začátek v 8:15

UNIČOV 1.12.2012 Začátek v 8:15. ROZPIS ZÁPASŮ. SK K2 Sportcentrum Prostějov Fbc Topgal Šternberk 1:5 FBC ZŠ Uničov FBŠ Teiwaz 8:1

Télécharger la présentation

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript

1. UNIČOV1.12.2012Začátek v 8:15

2. ROZPIS ZÁPASŮ SK K2 Sportcentrum Prostějov Fbc Topgal Šternberk 1:5 FBC ZŠ Uničov FBŠTeiwaz 8:1 FBC Sršni Droždín SK K2 Sportcentrum Prostějov 3:5 FBC ZŠ Uničov Fbc Topgal Šternberk 2:3 FBŠTeiwaz FBC Sršni Droždín 2:7 SK K2 Sportcentrum Prostějov FBC ZŠ Uničov 2:4 Fbc Topgal Šternberk FBC Sršni Droždín9:3 FBŠTeiwaz SK K2 Sportcentrum Prostějov 7:7 FBC Sršni Droždín FBC ZŠ Uničov 3:6 Fbc Topgal Šternberk FBŠTeiwaz5:3

3. 1. ZÁPASSK K2 SPORTCENTRUM PROSTĚJOV • - Podle výsledku by se zdálo naprosto jasné utkání pro náš tým ale ve skutečnosti šlo o vyrovnaný zápas. • 1poločas • 2:40 - dostáváme první branku, náš brankář si nešťastně srazil míček do branky 0:1 • 2:55 - po šťastné střele vyrovnáváme na 1:1 • 3:20 - a opět po šťastné dorážce se dostáváme do vedení ( jde o vítězný gól)2:1 • 8:50 - po pěkné akci našich útočníků už vedeme 3:1 • Tak skončil první poločas a do druhé půli jsme šli s náskokem 2 gólů. Stav 3:1 • 2.poločas • 10:13 - a opět po parádní akci zvyšujeme na 4:1 • 13:02 - nádherná spolupráce našeho týmu a vedeme už 5:1 • 15:49 - jsme vyloučení pro hru rukou,naštěstí prohřešek není potrestán • 18:33 - hrajeme přesilovku po faulu soupeře (vrážení) a přesilovku nevyužíváme • Konečný výsledek 5:1

4. 2. ZÁPAS FBC ZŠ UNIČOV • - Šlo o derby a zápas podle toho vypadal. Naši hráli podle taktiky našich trenérů,pokud možno nedělat chyby a hrát opatrně ze zadu. I když z naší strany šlo trochu o křečovité utkání vedlo k úspěchu.Ale byl to boj až do konce. I přes velmi dobré výkony soupeře,především brankáře a některých útočníků,jsme vyhráli těsným výsledkem. Nutno podotknout že soupeř velmi těžce nesl prohru. • 1.poločas • 0:31 - po standartce se po nahrávce a rychlé střele dostáváme do vedení 1:0 • 4:58 - soupeř vyrovnává 1:1 • 5:43 - parádní střela našeho obránce a dostáváme se opět do vedení 2:1 • 7:13 - vyloučení soupeře za hru vysokou holí ale přesilovku jsme nevyužily • 9:49 - asi po nejkrásnější kombinaci našich hráčů (rychlá akce na jeden dotek mezi třemi hráči ) • vedeme 3:1 a jde o vítězný gól • - Tak skončil první poločas. V přestávce soupeř musel uklidňovat svého brankáře který pravděpodobně nesl těžce stav utkání a to i přesto že jeho výkony byli více než výborné. • 2.poločas • 13:49 - soupeř si bere oddechový čas • 15:25 - snížení stavu na 3:2 a tlak soupeře se zvyšuje tlak • 18:28 - tentokrát si bere oddechový čas náš tým • 19:33 - náš hráč je vyloučen pro nedodržení vzdálenosti při rozehrání (jde o velmi přísné vyloučení) • 20:00 - zápas končí , nervy drásající zápas a především konec podtrhuje fakt že soupeř dostává trest • 2 + 10 za nesportovní chování (šlo o hození hole) • Konečný výsledek 3:2

5. 3.ZÁPAS FBC SRŠNI DROŽDÍN • - Zápas i když s jsme vyhráli celkem jednoznačně, nebyl s naší strany dobrý,hlavně ve druhé půli se hráči bezhlavě pouštěli do útoků a naprosto neposlouchali rady trenérů zklidnit hru.Tím ohrozily výsledek,naštěstí soupeř nepotrestal naše chyby. • 1.poločas • 0:27 - dostáváme se do vedení 1:0 • 0:33 - zvýšení na 2:0 přichází po parádní kombinaci • 1:18 - vyloučení soupeře za nedovolené bránění • 1:42 - využití přesilovky, vedeme 3:0 • 3:23 - zvyšujeme na 4:0 • 6:44 - 5:0 • 7:33 - 6:0 • 8:23 - 7:0 • 2.poločas • Jasný poločas pro nás. To zřejmě vedlo k neukázněné a takticky špatné hře našich hráčů (zřejmě si mysleli že to půjde samo) ve druhé půli. • 10:59 - přichází trest za náš styl hry v podobě branky 7:1 • 11:23 - zvyšujeme na 8:1 po standartce • 12:15 - soupeř snižuje na 8:2 , jde o třetí dorážku což jasně ukazuje na fakt že hrajeme naprosto • nezodpovědně a bezhlavě i přes zoufalé napomínání trenérů. • 15:12 - kuriózní gól střelený zpoza branky nám zvyšuje skóre na 9:2 • 15:23 - a soupeř snižuje na konečných 9:3 • Jen pro úplnost za tenhle i když vítězný zápas nebily naši hráči v kabině pochváleni. • Konečný stav 9:3

6. 4.ZÁPAS FBŠTIWAZ PŘEROV • Poslední zápas už byla znát celková únava všech jak hráčů tak diváků . Se soupeřem jsme hráli poprvé v této sezóně. • 1.poločas • 1:00 - po standartce vedeme 1:0 • 3:47 - 2:0 • 2.poločas • Tak skončil první poločas celkem opravdu utahanému zápasu. • 11:02 - dostáváme se do vedení na 3:0 • 13:17 - soupeř snižuje na 3:1 • 14:39 - 4:1 • 15:39 - po soupeřově pěkné akci snížení na 4:2 • 17:29 - nastřelujeme břevno • 17:52 - hrajeme přesilovku po sekání soupeře • 18:51 - těsně před koncem přesilovky využíváme a zvyšujeme na 5:2 • 18:58 - a poslední tečka za tímto zápasem a celým turnajem soupeř střílí branku a upravuje na • konečných 5:3 • Konečný stav 5:3