Download
slide1 n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
KAUBAMÄRGI AJALUGU PowerPoint Presentation
Download Presentation
KAUBAMÄRGI AJALUGU

KAUBAMÄRGI AJALUGU

266 Vues Download Presentation
Télécharger la présentation

KAUBAMÄRGI AJALUGU

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

  1. KAUBAMÄRGI AJALUGU Kaubamärgi idee sündis 2007. aastal. Alates sellest ajast on välja töötatud esimesed tooted; samaaegselt viidi läbi turu-uuring, et mõista turu nõudlust ja soove. Analüüsi peamine järeldus on: Magusaturul on väga palju tooteid. Samas puuduvad maiustused, mis mõjutaksid tarbijate tervist positiivselt. Delikatesstoodete sarja arendamise põhieesmärgiks oli luua kõigile sobivad tooted. Värsked puuviljad, juurviljad, marjad, dieet-kiudained, mis sisaldavad mikro- ja makroelemente, organismi puhastavaid ja energiat ning elujõudu andvaid toitaineid, samuti vitamiine ainevahetuseks - kokkuvõtlikult: aineid, mis aitavad tarbijal muutuda tervemaks ja ilusamaks. Seetõttu on maitsed loodud järgmisel põhimõttel: iga toode peab olema maksimaalselt madala kalorsusega, nii kasulik kui võimalik ja peab parandama inimese tervist üldiselt või selle teatud konkreetseid näitajaid.

  2. TARRENDATUDPUUVILJAD, JUURVILJAD, MARJAD, MAITSETAIMEDE LEOTISED Tootevalik koosneb 42 erinevast puuviljade, juurviljade, marjade ja maitsetaimede leotiste maitsest. Iga maitse on kõige efektiivsem kindla asja jaoks. Informatsiooni selle kohta leiab igast pakist (hetkel ainult vene keeles). Puuviljad, juurviljad, marjad, maitsetaimed ja maitsetaimedest valmistatud teed valitakse selle alusel, mis annaks regulaarsel tarbimisel tavalise inimese organismile maksimaalset kasu ja on valmistatud parima tehnoloogia järgi temperatuuril alla 80 ⁰ C, mis säilitab tooraine kõik kasulikud omadused. Agar vetikate ekstrakt ei sisalda kaloreid ja on marmelaadi ainus tarrendav komponent. Fruktoosi kasutatakse suhkru asemel; see säilitab organismi raua ja tsingi varusid, tagab sujuva suhkru voolu verre; tekitab harva allergiat. Seega on see kõige kasulikum. Juurviljade kiudainetel on unikaalsed omadused: need normaliseerivad seedimist, tugevdavad immuunsust ja tekitavad täiskõhu tunde. Üks pakk marmelaadi sisaldab 40% päevasest kiudainete vajadusest. Tänu oma unikaalsetele omadustele on MAIUSTUSED ideaalsed laste, rasedate või imetavate naiste, vanemate inimeste TERVISELE, ent niisama hästi ka kõigi teiste oma tervisest hoolivate inimeste tervisele!

  3. «ELUS MAIUSTUS» Marmelaad, mis on tehtud värsketest marjadest, puu- ja juurviljadest ning maitsetaimede leotistest. KalorivabaAgar vetika ekstrakti on kasutatud tarrendava ainena. Maiustused on tehtud fruktoosi kasutades, mis on magusam kui suhkur ja seega on väiksem kogus piisav. Pakend: Kaal 170 grammi (10 toodet, iga toode 17 grammi). Tootevalik koosneb 14 maitsest, nii traditsioonilistest (maasikas, vaarikas, kirss jne) kui ka eksklusiivsetest (õun ja seller, tomat ja seller, peet, kõrvits jne). Omadused:ELUS MAIUSTUS sisaldab rikkalikult kiudaineid, pakk maiustusi katab 40% päevasest kiudainete vajadusest. Sihtrühm:lapsed, rasedad ja imetavad naised, vanema põlvkonna esindajad ning kõik teised, kes hoolivad oma tervisest. Suhkru asendamine fruktoosiga võimaldab tooteid tarbida ka diabeetikutel.

  4. «MAIUSTUS SALENEMISEKS» Maiustus põhineb maitsetaimede leotisel. Spetsiaalselt valitud maitsetaimed võimaldavad puhastada organismi ja kaotada kaalu. Pakend: 170 grammi (10 toodet, iga toode 17 grammi) Tootevalik sisaldab 9 maitset. Omadused:maitsetaimede leotis omab tugevaid meditsiinilisi omadusi, nad mõjutavad individuaalselt iga inimese organismi. Spetsiaalselt valitud looduslikud toorained soodustavad kaalukaotust ja kaalu stabiilsena säilitamist. Sihtrühm:loodud magusasõpradele, kellele meeldivad erilised maitsed, samuti kõigile, kes hoolivad oma tervisest ja ilust. Eelised:maitsetaimed on küll populaarsed, kuid mitte kõik inimesed ei ole valmis neid ostma ja vastavalt juhistele leotisi tegema. Maiustustel, mis on mõeldud salenemiseks, on maitsetaimede kasulikud omadused ja nad on valmis kohe tarbimiseks, nad aitavad püsida vormis maiustustest loobumata.

  5. «IMMUUNSUS JA NOORUS» Need maiustused mõjutavad positiivselt su keha ja annavad naudingu maitsest! Tootevalikus on maitsetaimede leotise marmelaadid ja mõrud šokolaadid (77% kakaod) koos looduslike maitsetaime lisanditega. Pakend (marmelaad): 170 grammi (10 toodet, iga toode 17 grammi) Pakend (šokolaadist visiitkaardid): 100 grammi (10 toodet, iga toode 10 grammi) Tootevalik sisaldab 14 maitset. Omadused:iga sort marmelaadi ja šokolaadi pole mitte ainult unikaalse maitsega vaid omab ka teatud kasulikke omadusi – noorendab, parandab immuunsust ja tõstab toonust. Sihtrühm:loodud magusasõpradele, kellele meeldivad erilised maitsed, samuti kõigile, kes hoolivad oma tervisest ja ilust. Eelised:valides ühe või teise maitse, saate ise otsustada, kuidas tervendada oma keha.

  6. «MIINUS 100 KALORIT ŠOKOLAADITAHVLID» Miinus 100 kalorit on tahvel tumedat šokolaadi (77% kakaod) koos looduslike maitsetaimedega; igaüks neist alandab kaloreid. Maitsetaimedest koostis puhastab organismi ja soodustab kaalulangust . Pakend: 60 grammised šokolaaditahvlid. Tootevalik:linaseemned, roheline tee, kliid, peet, õuna ja porgandi kiudained. Sihtrühm:loodud magusasõpradele, eriti naistele, kes soovivad püsida vormis ilma maiustustest loobumiseta. Eelised:elegantne, kasulikud maitsetaimedest koostisosad lisavad tumedale šokolaadile unustamatu maitsevarjundi. Tume šokolaad on tunnistatud üheks kasulikumaks toiduaineks päevase tarbimisnormiga 55-85 grammi.

  7. Peamised kasulikkuse näitajad“Elus maiustus”

  8. Peamised kasulikkuse näitajad“Maiustus Salenemiseks”

  9. Peamised kasulikkuse näitajad“Immuunsus ja Noorus”

  10. Tellimiseks palume pöörduda: Organic.Est OÜ Nelgi 60, 11211 Tallinn Tel.5620 9616 indrek.ross@organicest.eu Indrek Ross